top of page
Search

מפגשים משמעותיים - אמהות ובנים

מפגשים משמעותיים - אמהות ובנים

אות לאות

ספר את הסיפור שלך

יש לך אחד יפה

גם כל הכאבים והחולשות שלך

הפכו אותך אחד כזה

שלא מפחד ליפול

שלא מפחד לגדול

תו לתו נגן את הניגון שלך

יש לך אחד יפה

תרקוד כאילו העולם שר בשבילך

הנה הלב כבר מתרפא

ורק אל תפחד ליפול

רק אל תפחד לגדול

לאורך השנים חיפשתי עולמות תוכן שונים ומגוונים לבילויים מקרבים ומשמעותיים עם הילדים שלי .

מאיה כבר בת 24 ואיתי בן 18.5.

הקפדתי על חויות משותפות לשלושתנו וחויות נפרדות לכל אחד איתי לפי תחומי ענין משותפים. הלכתי על עיקרון החשיפה לחויה ואחר כך החויה עצמה. הקפדתי תוך כדי חויה להיות בסוג של being והקשבה לרשמים שלהם ולמה שהדהד בהם לאחר מכן כשחזרנו מהחויה מה בא לידי ביטוי בחייהם. כשאיתי היה צעיר יותר חיפשתי עבורנו מטווח.

מטוח מקצועי שיש בו מדריכי ירי מנוסים שילמדו אותנו על סוגי נשקים ויאפשרו לנו מקום בטוח ,חוקי ועוטף להתלהבות שלנו לירות במסגרת זמן נתון ולכיוון ידוע וברור. אם זה עבור ירי למטרה או ירי לעבר צלחות אלקטרוניות או ירי המדמה לוחמה בשטח.

הרציונל שלי היה פשוט - כל מה שעושים במסגרת החוק במקום עטוף וחינוכי עם דגשי בטיחות ולמידה עתידית מאפשר למידה וסובלימציה - תיעול של יצרים למקום הנכון והמקובל.

כל מה שמתאפשר על ידי המבוגרים - אנחנו והיום גם איתי כבר מזמן בצד הזה .לא צריך להלקח במרד ובאלימות לא ראויה או תוקפנות רצחנית השם ישמור.

ההתלהבות , הקירבה השמחה שלנו ופרצי הצחוק במהלך המטווח הם זכרונות נהדרים לנצח. השיחות העמוקות בדרך למטוח....ולאחר מכן בארוחה המסורתית ובדרך חזרה .

הן שיחות שהן פנינים שאני משחילה על שרשרת ליבי.

שיחות על זוגיות וצמתים בחיים, תוכניות עתידיות אישיות או בילויים משותפים , חויות בבצפר או בעבודה או בהורות או בלהיות בן להורים גרושים או להיות אמא חד הורית. הצלחות בשבוע והמוסיקה שגילינו... אנשים שפגשנו

וכמובן הפעם דיברנו על חוק הנשק בארץ ובארצות הברית לנוכח האירועים הנוראיים שמתרחשים.

אני גדלה מכל מפגש משמעותי כזה והלב מתרווח. והגבר הזה שגדל וצמח לו מחבק חיבוק לפרידה ויוצא עם חברים. ואני מרגישה תענוג גדול.

רבים האנשים שצקצקו בשפתותיהם לגבי רכיבת השטח של איתי על אופנועי שטח בגיל צעיר או הבילויים שלנו במטווח ...אני ידעתי שאני מאפשרת לבן שלי למידה משמעותית , הגשמת חלום וחשיפה לכוחות הפנימיים , הפיזיים והנפשיים תוך כדי לימוד וליווי של מבוגרים תומכים סופר מקצועיים.

כל נער שאימנתי אימון להצלחות בנבחרת שלי של הבדלי קשב, ריכוז ולמידה קיבל המלצה חמה להגיע למטווח הזה הספציפי עם אחד מבני המשפחה שלו שאיתם היה כדאי לחזק בונדינג , תקשורת בין משפחתית , תקשורת עם הסביבה , דימוי גוף, הקשבה, ואפילו הצטרפו לנבחרות או לקבוצות.

היו כאלה שאני ליויתי את בניהן בפעם הראשונה וכשהבנים חזרו מאימון אישי משמעותי הבינו המשפחות שזו הזדמנות להתקרבות , הזדמנות למפגש בלתי אמצעי , שמח וחוייתי והחליפו אותי לשמחתי בהמשך.

נוצרו קסמים מופלאים. חויות שהם נוצרים בתוכם שמהוים מקפצה במערכת היחסים שלהם.

כל חברה שלי ואני מדגישה זאת כי נשים פחות מכירות את העולם הזה לצערי הרב....

כל אחת שהגיעה למטווח התקשרה בהתלהבות וצהלולי צחוקים שהיא לא מבינה איך עד עכשיו היא לא עשתה זאת.

להיות הורה זו חויית חיים אני נהנית ממנה בכל ליבי.

להיות מאמנת אישית לבני נוער זו שליחות.

מחכה למטווח עם הנכדות שלי🙂 העתידיות במנהרת הזמן.

נ.ב מי ששמאלית כמוני ואינה עוצמת עין ימין מקבלת רטיה.חויות של שמאליים בעולם ימני.

נ.ב איתי שמאלי עוצם עין ימין.

וכמו תמיד השיר שמנגן לי את האהבה לבני נוער ואנשים וההצלחות שלהם

0 comments

Comentários


bottom of page